O společnosti METCOMP CZECH

Společnost METCOMP CZECH s.r.o. byla založena v roce 2000 s majoritní českou kapitálovou účastí. Hlavní aktivitou společnosti je zakázková kovovýroba.

Společnost je zaměřena na realizaci komplexních dodávek výrobkových dílů a sestav podle zadání zákazníků. V této oblasti dominuje výroba komponentů pro ocelové konstrukce hal a skladů. Výrobní program dále doplňuje řada měnších konstrukčních dílů jako jsou konstrukce strojů, reklamní stojany, stavební kování, nábytkové díly a různé typy kovových držáků. Převážná část produkce je dodávána stálým zákazníkům v zemích EU.

Moderní výrobní základna nám umožňuje zpracovat široký sortiment hutních polotovarů. Následný proces svařování sestav je certifikován dle normy DIN 18 800-7 u GSI SLV Hanover. Samozřejmostí je povrchová úprava výrobků dle požadavku zákazníka, např. přáškovým lakem, žárovým nebo galvanickým zinkováním. Povrchové úpravy jsou zajišťovány v kooperaci u místních specializovaných dodavatelů.

Kvalita a rychlost dodávek, stejně jako jejich výhodná cena, jsou pro nás určujícími parametry při spolupráci s našimi zákazníky. Úroveň námi poskytovaných služeb je prověřena několikaletou spolupráci s významnými evropskými firmami.

  60 zaměstnanců

  roční obrat 200 miliónů korun

  výrobní prostory 10 000 m2

  spolehlivý partner od roku 2000